کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کیفر ساترلند به فیلم Juror No. 2 ساخته کلینت ایستوود پیوست
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveکیفر ساترلند - فیلم Juror No. 2 "کیفر ساترلند به فیلم Juror No. 2 ساخته کلینت ایستوود پیوست"

کیفر ساترلند قرار است در کنار نیکلاس هولت در فیلم Juror No. 2 ساخته کلینت ایستوود نقش‌آفرینی کند.

فیلم هئیت منصفه ۲ (Juror No. 2) اثری مهیج و حقوقی به شمار می‌رود که کارگردانی آن را برای کمپانی برادران وارنر، کلینت ایستوود در دست دارد و حالا نیز کیفر ساترلند به آن پیوسته است تا در کنار نیکلاس هولت نقش‌آفرینی کند. تونی کولت و زوئی دویچ نیز از جمله بازیگرانی هستند که قبلا حضورشان در این فیلم تأیید شده است.

فیلم «هئیت منصفه ۲» داستان مردی به نام جاستین کمپ با بازی نیکلاس هولت را دنبال می‌کند که در حین انجام وظیفه‌اش به عنوان هئیت منصفه یک دادگاه قتل بسیار مهم، درگیر معضل اخلاقی جدی می‎‌شود، معضلی که ممکن است باعث شود تا او رأی هیئت منصفه را تحت تأثیر قرار بدهد که باعث محکوم شدن متهمی اشتباهی یا تبرئه شدن قاتل واقعی شود.

کیفر ساترلند در فیلم «هئیت منصفه ۲» نقش حامی جاستین کمپ را در انجمن الکلی‌های بی‌نام بازی می‌کند. زوئی دویچ نیز نقش همسر جاستین کمپ را بازی می‌کند و در کنار وی نیز تونی کولت نقش دادستان را ایفا خواهد کرد. جاناتان آبرامز فیلم‌نامه فیلم «هئیت منصفه ۲» را قلم زده است،‌ فیلم‌نامه که برای بیش از پانزده سال است که آماده بوده تا اینکه سال گذشته میلادی کلینت ایستوود تصمیم گرفت تا آن را بسازد.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها