کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

گالادریل در فصل دوم سریال The Rings of Power صاحب قدرت جدیدی خواهد شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveگالادریل یکی از قدرتمندترین الف‌های سرزمین میانه می‌باشد که در جریان وقایع فصل دوم سریال The Rings of Power به توانایی جدیدی دست پیدا خواهد کرد.

بانو گالادریل، الفی سلطنتی از خاندان‌های نولدور و تلری و نوه پادشاهان فینوه و اولوه است که از دوره اول در والینور حضور داشت و سپس به سرزمین میانه سفر کرد تا به مهره قدرتمندی بر علیه نیروهای تاریکی بدل گشته و حماسه‌آفرینی نماید. در فصل نخست سریال پرهزینه آمازون به نام The Lord of the Rings: The Rings of Power (ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت) نیز شاهد حضور او با هنرنمایی مورفید کلارک بودیم. کسی که ابتدا در دام نیرنگ سائرون گرفتار شد ولی توانست تا ذات واقعی وی را برای دیگران برملا نماید.

در حالی که مراحل فیلم‌برداری فصل دوم این سریال حماسی و فانتزی به پایان راه خود نزدیک شده است، شاهد انتشار اطلاعات جدید و جذابی حول محور آن هستیم. به همین مناسبت نیز مورفید کلارک در جریان مصاحبه جدید خود فاش کرده که گالادریل در جریان فصل دوم The Rings of Power یکی از حلقه‌های ساخته شده در قسمت پایانی فصل نخست را بر انگشت خواهد کرد و صاحب قدرت جدیدی خواهد شد که سیر شخصیت‌پردازی وی را متحول می‌کند.

او همچنین اضافه کرد که در جریان وقایع فصل دوم شاهد ساخته شدن باقی حلقه‌های قدرت خواهیم بود که برای دوارف‌ها و انسان‌ها در نظر گرفته شده‌اند. حلقه‌هایی که صاحبان خود را در تاریکی فرو برده که به سبب آن شاهد وقایعی جذاب و تماشایی خواهیم بود.

در کنار موضوع ساخته شدن حلقه‌های جدید، ساکنین سرزمین میانه باید با سائورون نیز دست و پنجه نرم نمایند. ابرشرور قدرتمندی که در سکانس پایانی فصل نخست شاهد حضور او در سرزمین موردور بودیم؛ جایی که وی می‌تواند ارتش عظیم خود را سازماندهی کرده و آن‌ها را برای جنگی بزرگ آماده نماید.

انتظار می‌رود که تا نیمه نخست سال ۲۰۲۴ میلادی شاهد پخش فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power از سوی سرویس آمازون پرایم باشیم.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها