کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

آنوپ دسایی

 

آنوپ دسایی Anoop Desai (متولد 20 دسامبر 1986۶) خواننده و بازیگر آمریکایی است. او شروع کار خود را با رتبه ششم در فصل هشتم از مسابقه آیدل آمریکایی آغاز کرد. پس از آن زیر نام مستعار توتم، موسیقی نوشته و اجرا کرد. از سال 2020، دیسای وقت خود را به بازیگری اختصاص داده است.

 

در دهه 1990، دیسای در برنامه تلویزیونی کودکان به نام CentralXpress.com حضور داشت و شخصیت راجر را بازی می‌کرد. این برنامه چندین جایزه را شامل هفت امی و دو جایزه ملی آیریس و یک جایزه ملی گابریل به دست آورد. دیسای در سال 2008 با دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی و مطالعات آمریکایی از دانشگاه کارولینای شمالی فارغ‌ التحصیل شد. او برنده جایزه یادبودی پیتر سی. بکستر در مطالعات آمریکایی 2008 شد.

 

از آثاری با نقش آفرینی او می توان به فیلم بزرگسالان The Adults 2023، سریال آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم What We Do in the Shadows 2022، فیلم ریه ها Lungs 2023، سریال عروسک روسی Russian Doll 2022، سریال میلیارد ها Billions 2020 و… اشاره کرد.

 

list