کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

اریکا اش

 

اریکا اش Erica Ash (متولد 19 سپتامبر 1977) بازیگر و تهیه کننده آمریکایی می باشد. او عضوی از برنامه‌ های کمدی معروف MADtv و The Big Gay Sketch Show بوده و سپس در سریال کمدی Survivor’s Remorse شبکه Starz به ایفای نقش پرداخته است.

 

او در دوران کودکی به یک مدرسه هنرهای نمایشی در آتلانتا جورجیا رفت. اش قصد داشت پزشک شود و پس از فارغ‌ التحصیلی از دانشگاه اموری با مدرک پیش پزشکی، آماده بود به دانشگاه پزشکی برود. با این حال، پس از یک سفر به ژاپن که در آن به عنوان خواننده پشتیبان و مدل روی پلکان‌ ها فعالیت کرد تصمیم گرفت در زمینه سرگرمی فعالیت کند.

 

در فوریه 2006، اش فرصت‌ های شغلی متعددی در نمایش‌ های برادوی مانند The Lion King و یک شغل دو هفته‌ ای در آلمان به دست آورد. پس از بازگشت از آلمان، با موفقیت در آزمون برنامه کمدی تلویزیونی The Big Gay Sketch Show شرکت کرد. از دیگر آثار وی می توان به فیلم ما یک روح داریم We Have a Ghost 2023، فیلم ترسناک scary Movie 5 2013، سریال Survivor’s Remorse 2014-2017، فیلم Outlaw Johnny Black 2023 و… اشاره کرد.

 

list