کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

اوون تیگ

 

اوون تیگ Owen Teague (متولد 8 دسامبر 1998) یک بازیگر آمریکایی است. او در تامپا، فلوریدا به دنیا آمده و بزرگ شده است. وی برای نقش‌ هایش در مجموعه تلویزیونی The Stand، Mrs. Fletcher، Inherit the Viper، To Leslie، Montana Story، Gone in the Night، Bloodline و قسمت آرک‌آنژل فصل چهارم سریال Black Mirror (2017) شناخته می‌ شود.

 

او از سنین کودکی به بازیگری علاقه‌ مند شد و در سن چهار سالگی با حیوانات پرنده صحنه‌هایی از زیبایی و حیوانات پرنده را اجرا کرد و به زودی پس از آن در تئاترهای کوچک نقش‌آفرینی کرد. وی عضو باشگاه سازندگان فیلم در مدرسه ابتدایی بین‌ المللی Macfarlane Park و باشگاه تئاتر و ارکستر در Howard W. Blake High School School of the Arts، هر دو در تامپا بود.

 

از دیگر آثار با نقش آفرینی وی می توان به فیلم ترسناک It 2017، فیلم آن: فصل دوم It: Chapter Two 2019، سریال خط خون Bloodline 2015-2017، فیلم خزنده Reptile 2023، فیلم تو به احساسات من صدمه می زنی You Hurt My Feelings 2023، فیلم به لزلی To Leslie 2022، فیلم سینمایی آیلین Eileen 2023 و… اشاره کرد.

 

list