کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

جرارد جیمز باتلر زاده ۱۳ نوامبر ۱۹۶۹ بازیگر و تهیه‌کننده فیلم بریتانیایی است که بیشتر برای بازی در فیلم ۳۰۰ شناخته شده‌است.
از اکتبر ۲۰۱۱، باتلر گاه در لس آنجلس و گاه گلاسگو زندگی می‌کند.و برای خرید قلعه ای در اسکاتلند ابراز علاقه کرده‌است.
باتلر در مصاحبه‌ها گفته‌است که الکل نمی‌نوشد.در فوریه ۲۰۱۲، اعلام شد که وی دوره درمان سوء مصرف مواد مسکن را در یک مرکز توانبخشی به پایان رسانده‌است.این مسئله پس از نگرانی او از اینکه وی به داروهای مسکن وابستگی پیدا کرده بود، این وابستگی با درگیری در یک حادثه موج‌سواری در هنگام فیلمبرداری از تعقیب و گریز ماوریکس، افزایش یافته بود.
در سال ۲۰۱۱ باتلر در یک بازی خیریه برای سلتیک اف سی، یک باشگاه فوتبال که از کودکی از آن حمایت می‌کرد، بازی کرد.یک سال بعد او در یک فیلم هالیوودی به نام بازی برای یادگاری نقش کسی را که بازیکن پیشین سلتیک بوده‌است، بازی کرد.در اوت ۲۰۱۳، او سهام تیم کریکت جامائیکا تالاواهس، که بخشی از لیگ برتر کارائیب Limacol (CPL) است را خریداری کرد.
باتلر از سال ۲۰۱۰ حامی مؤسسه خیریه وعده‌های غذایی مری بوده‌است.وی در سال ۲۰۱۴ از برنامه خیریه توسعه بین‌المللی در لیبریابازدید کرد.
در سال ۲۰۱۸ باتلر در مراسمی برای جمع‌آوری کمک مالی شرکت کرد که گروه دوستان ارتش اسرائیل (FIDF) برگزار کرده بودند، و برای ارتش اسرائیل ۶۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.
در نوامبر سال ۲۰۱۸، خانه باتلر در آتش‌سوزی ویران شد.این بازیگر ویدئویی از خسارت وارده را در رسانه‌های اجتماعی پخش کرد.

list