کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سیدی سینک

 

سیدی سینک Sadie Sink (زاده 16 آوریل 2002) با عنوان اصلی سدی الیزابت سینک یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. سیدی در برنهام، تگزاس به دنیا آمد و در سال ۲۰۰۹، زمانی که هفت‌ساله بود، به بازیگری علاقه‌مند شد. او بازیگری را در هفت سالگی در تولیدات تئاتر محلی آغاز کرد. وی در برادوی در تئاتر آنی (14-2012) و تماشاگران (2015) به هنرنمایی پرداخته است. در سال 2016، او اولین تجربه سینمایی خود را در با حضور در فیلم بیوگرافی چاک به انجام رساند.

 

سینک با به تصویر کشیدن مکس میفیلد در سریال علمی تخیلی Stranger Things (2017–اکنون) از نتفلیکس به شهرت دست یافت. وی برای بازی خود در فصل چهارم این سریال مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. سیدی در سال 2021 در سه گانه خیابان ترس ظاهر شد. بعد از این اثار بود که سینک در درام روان‌شناختی “نهنگ The Whale 2022” اثر دارن آرنوفسکی حضور پیدا کرد و برای آن نامزدی جایزه انتخاب منتقدان را از آن خود کرد.

 

سیدی یک وگان است. وی که در ابتدافقط یک گیاهخوار بود در حین فیلمبرداری فیلم درام قصر شیشه ای، او به وودی هارلسون و به خصوص دختر کوچکش مکنی، بسیار نزدیک شد. این اتفاق باعث شد تا پس از مدتی او از هارلسون و خانواده‌اش الهام بگیرد و تبدیل به یک وگان شود.

 

list