کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

لارا پولور

 

لارا پولور Lara Pulver (زاده 1 سپتامبر 1980) یک هنرپیشه انگلیسی است. او نقش ارین واتس را در درام جاسوسی بی‌بی‌سی با عنوان Spooks و ایرنه آدلر را در سریال اقتباسی تلویزیونی بی‌بی‌سی با عنوان  شرلوک بازی کرده است. او در سال 2016 برنده جایزه اولیویه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک تئاتر موزیکال شد. پولور در ساوتند-آن-سی، اسکس، انگلستان به دنیا آمد. پدرش از خانواده ای یهودی است. مادرش هنگام ازدواج به یهودیت گروید. وی بین سال‌های 1994 و 1998 در تئاتر ملی جوانان و همچنین مرکز رقص لیز بورویل، بیکسلی حضور داشت.

 

در سال 1997، او تحصیل در کالج هنرهای نمایشی دورین برد را آغاز کرد و در سال 2000 فارغ التحصیل شد. از دیگر آثار وی میتوان به رابین‌هود (سریال ۲۰۰۶)، پلیدی‌های داوینچی، بازی تاج و تخت (بازی ویدئویی ۲۰۱۴)، لبه فردا و جهان زیرین: جنگ‌های خونین اشاره کرد. وی صداپیشگی آثاری همچون “ویچر کابوس گرگ The Witcher: Nightmare of the Wolf 2021” و “دوتا: خون اژدها Dota: Dragon’s Blood 2021” را نیز بر عهده داشته است.

 

list