کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

لان شین

 

لان شین Qin Lan (زادهٔ ۱۷ ژوئیهٔ ۱۹۷۹) هنرپیشه، مدل، و خواننده چینی است. او به‌ خاطر ایفای نقش ملکه فوکا در داستان کاخ یانشی، ژی‌هوا در شاهزاده زیبای من و مو شیانگوان در ما همه تنها هستیم شناخته شده است. در فوریه 2003، زمانی که چیونگ یائو، نویسنده تایوانی و تیمش در پکن آزمون‌های آزمایشی برگزار می‌کردند، کین از بین 200 نامزد برای ایفای نقش شخصیت چن ژی‌هوا، انتخاب شد. در سال 2013، او در هفتمین دوره جوایز فیلم آسیایی برای نقش ملکه لو ژی در شام آخر نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

 

در سال 2015، کین شروع به کار به عنوان تهیه کننده کرد. او علاوه بر راه‌اندازی یک استودیو برای انجام حرفه بازیگری‌اش، کسب‌وکاری را برای ساخت فیلم نیز تأسیس کرده است. تا سال 2017، کین دو مجموعه تلویزیونی آنلاین را با موفقیت تولید کرد. کین همچنین به خاطر بازی در نقش امپراطور فوچا در درام تاریخی موفق 2018 Story of Yanxi Palace شناخته شده است. وی از دانشگاه صنعتی شن یانگ فارغ التحصیل شده است. از دیگر آثار وی می توان به فیلم “آتش خشم 2021 Raging Fire” اشاره کرد.

 

 

list