کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

هیلی استاینفلد زادهٔ ۱۱ دسامبر ۱۹۹۶ بازیگر و خوانندهٔ آمریکایی است. او نقش برجسته‌اش را در فیلم وسترن شهامت واقعی (۲۰۱۰) داشت که برای آن توانست افتخارات گوناگونی از قبیل نامزدی جایزۀ اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن و جایزۀ بفتای بهترین بازیگر نقش اول زن کسب کند.

به‌دنبال حضور در فیلم علمی تخیلی بازی اندر و کمدی-درام دوباره شروع کن (هر دو ۲۰۱۳)، استاینفلد با بازی در کمدی آوازخوان حرفه‌ای ۲ (۲۰۱۵) و فیلم دورهٔ بلوغ آستانه هفده‌سالگی (۲۰۱۶) نگاه بیشتری به خود جلب کرد؛ او برای بازی در فیلم دوم نامزد جایزهٔ گلدن گلوب شد. پرفروش‌ترین اکرانش، فیلم اکشن بامبلبی (۲۰۱۸) بود. استاینفلد صداپیشهٔ گوئن استیسی / زن عنکبوتی در مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (۲۰۱۸) و نیز شخصیت وی در مجموعهٔ آرکین (۲۰۲۱–اکنون)بوده است. او همچنین نقش امیلی دیکینسون در مجموعهٔ کمدی-درام دیکینسون (۲۰۱۹–۲۰۲۱) و کیت بیشاپ در مینی‌سریال ابرقهرمانی هاکای (۲۰۲۱) را به تصویر کشید و در انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (۲۰۲۳)، صداپیشگی گوئن استیسی را تکرار کرد.

list