کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

آغاز سریال The Last Of Us کاملاً متفاوت بوده است
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveکریگ مازن فاش کرده که سکانس آغازینی که برای سریال The Last Of Us در نظر گرفته شده بود، بسیار عجیب و خسته کننده بوده است.

 

سرانجام پس از سال‌ها انتظار و نگرانی سریال The Last Of Us (آخرین بازمانده از ما) که توسط شبکه HBO ساخته شده است. پخش فصل نخست خود را آغاز کرد و نه تنها از لحاظ تعداد بینندگان رکوردهای بسیاری را بر جای گذاشته است. بلکه به عنوان موفقترین و بهترین اقتباس تاریخ از بازی‌های ویدیویی نیز شناخته می‌شود.

 

یکی از مسائلی که طرفداران این مجموعه برای تماشای آن اشتیاق زیادی داشتند، طریقه آغاز این سریال می‌باشد. شاهد بودیم که سریال The Last Of Us به گونه‌ای آغاز شد که بینندگانی که هیچ آشنایی با این مجموعه نداشته‌اند نیز بتوانند خطر قارچ و شیوع آن را درک کنند. با این حال به نظر می‌رسد که کریگ مازن در ابتدا برنامه کاملاً متفاوت و شاید خسته‌کننده‌ای را در نظر داشته است.

 

او فاش کرده که در ابتدا قصد داشته تا بخش آغازین سریال را با ویدیویی از نمایش طبیعت آغاز نماید. و چگونگی خطرات قارچ هولناک این فرنچایز را به تصویر می‌کشید. اگر چه که این ویدیو می‌توانست تا حدودی آموزنده باشد اما قطعاً از هیجان کافی برخوردار نبود و مخاطب را در همان آغاز کار خسته می‌کرد.

 

در نهایت برای قسمت آغازین این سریال مورد انتظار، شاهد سکانسی حول محور گفت و گوی چند دانشمند بودیم. که به زیباترین شکل ممکن خطر چنین قارچی را به مخاطب یادآور می‌شود.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها