کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

اعتصاب نویسندگان تولید فصل دوم سریال The Last of Us را متوقف کرد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveاعتصاب نویسندگان سبب شده تا در حال حاضر تولید فصل دوم سریال The Last of Us محصول شبکه اچ‌بی‌او متوقف شود.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) یکی از سریال‌های برجسته شبکه اچ‌بی‌او به شمار می‌رود که بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام ساخته شده و توانست به هنگام پخش فصل اول خودش به یکی از سریال‌های پربیننده تبدیل شود.

همین نیز سبب شد تا شبکه اچ‌بی‌او به سرعت به سراغ تولید فصل دوم آن برود. با این حال، اعتصاب نویسندگان آمریکا سبب شده تا فعلا تولید فصل دوم سریال «لست آو آس» متوقف شود. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که فیلمبرداری فصل دوم سریال هنوز شروع نشده ولی فرآیند انتخاب بازیگران برای کاراکترهای جدید در جریان بوده است.

تیم سازنده سریال «آخرین بازمانده از ما» برای پیش تولید فصل دوم آن مستقیما از صحنه‌های بازی استفاده می‌کردند چراکه فیلم‌نامه فصل دوم این سریال هنوز تکمیل نشده است. با اینکه به صورت رسمی پیش تولید سریال تعطیل نشده اما روش مورد استفاده سازندگان برای انتخاب بازیگر برای کاراکترها ممکن است آن طور که باید متناسب با فیلم‌نامه نهایی آن نباشد.

یکی از دلایل بسیار مهمی که در فصل اول سریال،‌ رابطه میان الی با بازی بلا رمزی و جوئل با بازی پدرو پاسکال بسیار خوب و جذاب بود، نحوه داستان‌سرایی ماهرانه‌ای بود که نیل دراکمن و کریگ مازن در آن به کار بردند.

در صورتی که نویسنده‌ای در فرآیند انتخاب بازیگر برای فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» حضور نداشته باشد، ممکن است آن ستون فقرات و استحکامی که در کاراکترهای فصل اول وجود داشت، در بازیگران جدید فصل دوم به چشم نخورد.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها