کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

افزایش تعداد بینندگان قسمت چهارم The Last of Us
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveتعداد بینندگان هر یک از قسمت‌های سریال درام و پسا-آخرالزمانی The Last of Us با شدتی بی‌سابقه در حال افزایش می‌باشد.

 

 

به نظر می‌رسد که هر هفته باید شاهد رکوردشکنی‌های جذابی از سوی سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) باشیم. مجموعه تلویزیونی که اقتباسی از بازی‌هایی به همین نام ساخته نیل دراکمن بوده. موفقیت‌های این فرنچایز در مدیوم بازی‌های ویدیویی را به شکلی دیگر و در غالب مدیوم تلویزیون با قدرت تکرار کرده است. قسمت چهارم این سریال نیز باری دیگر شگفتی آفریده است.

 

 

طبق گزارش جدیدی که خبرگزاری ددلاین منتشر کرده است. تعداد مخاطبین قسمت چهارم The Last of Us که تحت عنوان Please Hold My Hand (لطفاً دست من را نگه دار) شناخته می‌شود. با رشدی 17 درصدی نسبت به قسمت سوم با 6.4 میلیون بیننده مواجه شده و 7.5 میلیون بیننده را به سمت خود جذب کرده است.

 

 

نکته حائز اهمیت ماجرا در این است که قسمت چهارم در همان شبی پخش شده که مراسم مهم و بزرگی همچون جوایز گرمی از طریق تلویزیون برای مخاطبین به اجرا درآمده است. مراسمی که خود به تنهایی رقم‌زننده 12.4 میلیون بیننده بوده که نمایانگر محبوبیت آن می‌باشد. این دومین قسمت از سریال The Last of Us لقب گرفته که در رقابت با یک مراسم بزرگ به نمایش درآمده و همچنان به رکوردشکنی ادامه داده است.

 

 

منبع :گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها