کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
انیمیشن بتمن عذابی که به گاتهام نازل شد Batman: The Doom That Came to Gotham 2023 -دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
انیمیشن بتمن: عذابی که به گاتهام نازل شد

خلاصه داستان

در دهه 1920 میلادی یک شیطان باستانی بیدار شده و تنها بروس وین می‌ تواند شهر گاتهام را از چنگال این موجود ترسناک نجات دهد اما…

درباره فیلم

Spread the loveانیمیشن بتمن عذابی که به گاتهام نازل شد Batman: The Doom That Came to Gotham 2023

انیمیشن بتمن: عذابی که به گاتهام نازل شد Batman: The Doom That Came to Gotham، یک انیمیشن فانتزی و ترسناک آمریکایی است که بر اساس شخصیت کمیک دی‌سی، بتمن به کارگردانی مشترک کریستوفر برکلی و سام لیو تولید شده است. این انیمیشن به عنوان پنجاه و یکمین نسخه در خط فیلم‌ های انیمیشنی اصلی جهان دی‌ سی عرضه شده است. جسی ریچی نویسندگی انیمیشن را بر اساس بتمن: عذابی که به گاتهام رسید نوشته ی مایک میگنولاریچارد پیس انجام داده است. هنرمندانی نظیر دیوید جونتولی، تاتی گابریل، گیدئون آدلون، کاران برار، جفری کامبز و داوود دستمالچیان از گویندگان این انیمیشن هستند.

 

انیمیشن بتمن عذابی که به گاتهام نازل شد، توانست نقد های مثبتی توسط منتقدان را به دست آورد و به عنوان یک اقتباس مؤثر شناخته شود.

 

انیمیشن بتمن عذابی که به گاتهام نازل شد Batman: The Doom That Came to Gotham 2023 همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Batman: The Doom That Came to Gotham 2023 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها