کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم آخرین سفر دمتر The Last Voyage of the Demeter 2023 -دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
فیلم سینمایی آخرین سفر دمتر

خلاصه داستان

فیلم سینمایی آخرین سفر دمتر The Last Voyage of the Demeter 2023، در مورد خدمه یک کشتی تجاری به نام دمتر است که تلاش می‌کنند از سفر در اقیانوس جان سالم به در ببرند در حالی که هر شب با حضور وحشتناک موجودی خون آشام به نام دراکولا در کشتی مواجه می‌شوند. در نهایت زمانی که کشتی به بندر ویتبی می‌رسد هیچ اثری از خدمه در آن نیست و...

درباره فیلم

Spread the loveفیلم آخرین سفر دمتر The Last Voyage of the Demeter 2023

فیلم آخرین سفر دمتر The Last Voyage of the Demeter 2023، یک فیلم ترسناک فانتزی آمریکایی به کارگردانی آندره اووردال است. فیلمنامه را براگی اف شوت جونیور و زک اولکویچ به رشته تحریر درآورده اند. این فیلم یک اقتباس از فصل گزارش کاپیتان از رمان سال 1897 دراکولا نوشته برام اشتوکر است. تهیه کنندگی فیلم را بردلی جی فیشر و مایک مداوی برعهده داشته اند. بازیگرانی نظیر کوری هاوکینز، ایشلینگ فرانسیوزی، لیام کانینگهام، دیویددستمالچیان، کریس والی و… در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

 

نکات فیلم

فیلم آخرین سفر دمتر The Last Voyage of the Demeter 2023، توانست با بودجه ی 45 میلیون دلاری به فروش جهانی 21.8 میلیون دلاری دست پیدا کند. پاتریک لارسگارد تدوین فیلم را به انجام رسانیده است. موسیقی متن فیلم آخرین سفر دمتر نیز اثری از بیر مک کری بی می باشد.

 

فیلم آخرین سفر دمتر The Last Voyage of the Demeter 2023 همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

The Last Voyage of the Demeter 2023 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها