کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

زمان آغاز فیلم‌برداری فصل دوم The Last of Us
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveنیل دراکمن و کریگ مازن در صحبت‌های خود به زمان آغاز فیلم‌برداری فصل دوم سریال مورد انتظار The Last of Us اشاره کرده‌اند.

 

فصل نخست سریال جذاب و پرهزینه The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) از سوی شبکه HBO پخش شد و با واکنش‌های به شدت مثبتی مواجه گشت تا به عنوان موفق‌ترین اقتباس از بازی‌های ویدیویی نام خود را جاودانه نماید. مسئله‌ای که سبب شده تا انتظارات از فصل دوم آن به شدت افزایش پیدا نماید؛ مخصوصاً با توجه به سیر داستانی دومین بازی این این فرنچایز که قرار است تا در فصل دوم به تصویر کشیده شود.

حال نیل دراکمن و کریگ مازن که به عنوان خالقین این سریال درام و پسا-آخرالزمانی شناخته می‌شوند، در جریان مصاحبه با خبرگزاری ددلاین به زمان آغاز فیلم‌برداری فصل دوم اشاره داشته‌اند که به نظر می‌رسد بسیار زودتر از آن‌چه که می‌پنداشتیم، شاهد آغاز پروسه تولید خواهیم بود. طبق صحبت‌های آن‌ها، در ماه‌های پیش‌رو تیم تولید سریال The Last of Us کار خود را برای فیلم‌برداری فصل دوم آغاز خواهند کرد؛ زیرا کریگ مازن و نیل دراکمن اعلام کرده‌اند که برخلاف تصورات، کار آن‌ها با فاصله‌ای چندماهه و نه چند ساله، آغاز می‌شود.

سریال The Last of Us روایت‌گر ماجراجویی ۲ غریبه به نام‌های جوئل و الی با هنرنمایی تماشایی پدرو پاسکال و بلا رمزی می‌باشد که برای طی کردن مسافتی طولانی و رسیدن به کمپ نیروهایی تحت عنوان “فایرفلای” با یکدیگر همراه شده و وقایعی غیرمنتظره و درام را تجربه می‌کنند. وقایعی که در نهایت باعث می‌شود تا رابطه‌ای پدر و دختری بین آن‌ها شکل گرفته و جوئل برای محافظت از جان الی دست به قتل‌عامی بزرگ و شوکه‌کننده بزند.

تاریخ پخش فصل دوم سریال The Last of Us از سوی شبکه HBO و عوامل آن اعلام نشده است.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها