کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ساخت رزیدنت اویل خواسته طرفداران از HBO
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveپس از موفقیت سریال The Last Of Us، طرفداران خواهان ساخت سریال رزیدنت اویل توسط شبکه اچ‌بی‌او هستند.

 

اولین قسمت از فصل اول سریال آخرین بازمانده از ما (The Last Of Us) مدتی است که پخش شده و طرفداران و بیننده‌ها نیز استقبال بسیار خوبی از آن کردند. به طوریکه بسیاری از افراد آن را بهترین و وفادارترین اقتباس ساخته شده از بازی‌ها می‌دانند.

 

حالا طرفداران مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل (Resident Evil) که در سال‌های اخیر اقتباس‌های خوبی را از این فرنچایز شاهد نبودند. درخواست کرده‌اند تا شبکه اچ‌بی‌او سریالی لایو اکشنی بر اساس این مجموعه بازی بسازد.

 

اولین فیلم اقتباسی بر اساس مجموعه بازی‌های Resident Evil در سال ۲۰۰۲ با بازی میلا یوویچ در نقش اصلی اکران شد. به دنبال آن نیز ۵ فیلم دیگر به روی پرده سینماها آمد که آخرین آن در سال ۲۰۱۶ بود. در سال ۲۰۲۱ ریبوتی از این فرنچایز تحت عنوان فیلم رزیدنت اویل: به راکون سیتی خوش آمدید (Resident Evil: Welcome to Raccoon City) ساخته و در سال ۲۰۲۲ نیز سریال رزیدنت ایول روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شد.

 

سریال Resident Evil اصلا نتوانست به موفقیت دست پیدا کند و بیننده‌ها و طرفداران اصلا از آن رضایت نداشتند. همین نیز سبب شده تا به دنبال موفقیت سریال آخرین بازمانده از ما در شبکه اچ‌بی‌او، طرفداران فرنچایز خواستار ساخت سریالی از این فرنچایز توسط شبکه اچ‌بی‌او باشند.

 

طرفداران در شبکه‌های اجتماعی از اچ‌بی‌او می‌خواهند تا ساخت سریالی لایو اکشن و وفادار از بازی‌های Resident Evil را در دست بگیرد. اما فعلا، این اتفاق دور از انتظار به نظر می‌رسد. حق ساخت فیلم و سریال بر اساس این فرنچایز در اختیار کمپانی Constantin Film قرار دارد. تنها در صورت توافق این کمپانی با شبکه اچ‌بی‌او این اتفاق می‌تواند رخ بدهد.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها