کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سرویس Discovery+ از HBO Max جدا خواهد ماند
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveسرویس پخش خانگی Discovery+ با HBO Max ادغام نشده و به عنوان یک شبکه مستقل به کار خود ادامه خواهد داد.

 

 

شرکت برادران وارنر اخیرا تغییرات زیادی را به خود دیده است، فیلم و سریال‌های زیادی کنسل شدند. در حال حاضر انتظار می‌رود که این کمپانی سرویس استریم Discovery+ را به صورت مستقل نگه داشته و آن را با شبکه دیگری ادغام نکند. این برنامه، تاثیری بر برنامه این شرکت برای ساختن یک سرویس با شبکه HBO Max که اواخر امسال منتشر خواهد شد، نخواهد داشت.

 

شرکت برادران وارنر سال گذشته اعلام کردند که برنامه دارند تا Discovery+ را با شبکه HBO Max ادغام کنند. این دو سرویس تفاوت‌های زیادی دارند ولی در نهایت به علت پایه‌های یکسان مشترکین، دو شرکت تصمیم به ادغام سرویس‌های خود کردند.

 

انتظار می‌رود این سرویس ترکیبی جدید در بهار امسال با نامی جدید عرضه شود. سرویس جدید برنامه‌ها محبوب شبکه HBO همچون The Last of Us و The White Lotus را در دسترس عموم قرار خواهد داد. این تغییر به این سرویس اجازه می‌دهد تا مشترکینی را که نمی‌خواهند برای سرویس استریم جدید و گسترش‌یافته هزینه‌ای پرداخت کنند، حفظ کند.

با وجود اینکه برادران وارنر سرویس Discovery+ را به عنوان سرویسی مستقل حفظ خواهد کرد، بعضی از محتوای این شبکه به HBO Max راه یافته است.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها