کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

واکنش لامار جانسون به قسمت پنجم سریال The Last of Us
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveلامار جانسون که ایفای نقش شخصیت هنری در اقتباس تلویزیونی The Last of Us را بر عهده داشته، به قسمت پنجم این سریال واکنش نشان داده است.

 

 

قسمت پنجم سریال درام و پسا‌-آخرالزمانی The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) به تازگی پخش خود را پشت سر گذاشته و یکی از مهمترین روایات بازی این فرنچایز را به شکلی متفاوت و در عین حال زیبا و تاثیرگذار برای مخاطبین به تصویر کشیده است. قسمتی که شاهد حضور لامار جانسون و کیوان وودارد در نقش‌های هنری و سم بودیم؛ 2 برادری که به صورت اتفاقی با جوئل و الی همراه شده و زمینه‌ساز وقوع رخدادی دردناک می‌شوند.

 

لامار جانسون که به شکلی تماشایی شخصیت هنری را به تصویر کشیده است. در صحبت‌های جدید خود نسبت به این قسمت واکنش نشان داده و اعلام نموده که:

 

“در بازی این فرنچایز، واقعه رخ داده بسیار احساسی است. من انتظار چنین چیزی را نداشتم و این یکی از لحظاتی است که با مشاهده آن شوکه خواهید شد و با خود می‌گویید که بالاخره اتفاق افتاد! با مطالعه فیلم‌نامه این قسمت متوجه شدم که وظیفه سنگینی در قبال صداپیشگان هنری و سم و باقی طرفداران خواهم داشت و نهایت سعی خودم را به کار گرفتم تا این سکانس‌ها را به بهترین نحو ممکن پدید بیاورم.”

 

 

با توجه به واکنش‌ها می‌توان گفت که لامار جانسون و کیوان وودارد وظیفه خود را به بهترین نحو ممکن انجام داده و یکی از زیباترین قسمت‌های این اقتباس تلویزیونی را پدید آورده‌اند. باید دید که سفر جوئل و الی در قسمت‌های آینده به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها