کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

واکنش چاد استاهلسکی به ساخت فیلم John Wick 5
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the love "واکنش چاد استاهلسکی به ساخت فیلم John Wick 5"

چاد استاهلسکی در صحبت‌های جدید خود به وضعیت تولید فیلم John Wick 5 اشاره کرده است.

با قاطعیت می‌توان گفت که فرنچایز سینمایی John Wick (جان ویک) هدیه‌ای ارزشمند به طرفداران ژانر اکشنی بود که با آثاری کلیشه‌ای و تکراری در حال دست و پنجه نرم کردن بودند تا این که چاد استاهلسکی وارد میدان شد و با هنرنمایی تماشایی کیانو ریوز فیلم‌هایی را خلق کرد که تعریف جدیدی از این ژانر محبوب ارائه کرده و با واکنش مثبت مخاطبین و منتقدین مواجه شدند.

فرنچایزی که امسال میزبان اکران آخرین دنباله خود تحت عنوان John Wick – Chapter 4 (جان ویک – بخش ۴) بود و با فروشی ۴۳۰ میلیون دلاری در سراسر جهان مواجه گشت. دنباله‌ای که این سوال را مطرح نمود که آیا شاهد بازگشت کیانو ریوز و چاد استاهلسکی برای تولید John Wick خواهیم بود یا خیر؟ سوالی که واکنش این کارگردان را در مصاحبه اخیرش برانگیخته است.

 

در حقیقت باید بگویم که نمی‌دانم. کمپانی لاینزگیت خواستار ادامه این فرنچایز می‌باشد که امری قابل درک است. برای یک کارگردان نیز امر خوشایندی محوسوب می‌شود چون می‌تواند آثار بیشتری از دارایی‌اش را خلق نماید. با وجود آن که فعلاً نظری ندارم اما شاید فردا روزی از خواب بلند شدم و ایده جذابی به سرم زد که با کیانو ریوز تماس گرفته و برای ساخت فیلم جدید همکاری مجددی را آغاز نماییم. سکانس‌های اکشنی در ذهن داشتم که تاکنون استفاده نشده و اگر که به گذشته بازگردیم نمی‌توانیم دوباره همین کارها را تکرار نماییم. من باید بهتر شوم و کار خودم را انجام دهم.

 

مسئله واضح حول محور این فرنچایز در دیدگاه چاد استاهلسکی نسبت به سکانس‌های اکشنی می‌باشد که با هر دنباله آن را ارتقا داده و مرز جدیدی را در این ژانر تعیین نموده است. قطعاً او در نظر دارد تا اگر روزی هدایت John Wick 5 را بر عهده گرفت، مرزهای ژانر اکشن را بیش از پیش جابجا کرده و سکانس‌های خلاقانه و جدیدی را به تصویر بکشد.

باید صبر کرد و دید که چه آینده‌ای در انتظار فرنچایز محبوب و پرفروش John Wick خواهد بود.

منبع: گیمفا

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها