کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
انیمه شیطان کش 2023-2019 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
1
انیمه شیطان کش
episode
قسمت اول
episode
قسمت دوم
episode
قسمت سوم
episode
قسمت چهارم
episode
قسمت پنجم
episode
قسمت ششم
episode
قسمت هفتم
episode
قسمت هشتم
episode
قسمت نهم
episode
قسمت دهم
episode
قسمت یازدهم
episode
قسمت دوازدهم
episode
قسمت سیزدهم
episode
قسمت چهاردهم
episode
قسمت پانزدهم
episode
قسمت شانزدهم
episode
قسمت هفدهم
episode
قسمت هجدهم
episode
قسمت نوزدهم
episode
قسمت بیستم
episode
قسمت بیست و یکم
episode
قسمت بیست و دوم
episode
قسمت بیست و سوم
episode
قسمت بیست و چهارم
episode
قسمت بیست و پنجم
episode
قسمت بیست و ششم

خلاصه داستان

سریال انیمه شیطان کش Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba 2023-2019، داستان یک دانش‌آموز جوان به نام تانجیرو کامادو را روایت می‌کند. زمانی که خانواده‌اش توسط شیاطین کشته می‌شوند و تنها خواهرش، نیتسو، به شیاطین تبدیل می‌شود، تانجیرو تصمیم می‌گیرد تا خواهرش را نجات دهد و از دست شیاطین انتقام بگیرد.

درباره فیلم

Spread the loveانیمه شیطان کش 2023-2019 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

انیمه شیطان کش (2023-2019) Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba، یک انیمه ژاپنی به کارگردانی هارو سوتوزاکی و تاکویا نوناکا، تاکاشی سوهارا که توسط کمپانی های Aniplex و Ufotable در سه فصل تولید شده است. فصل اول آن در سال 2019، فصل دوم در سال 2021 و فصل سوم  این انیمه در سال 2023 منتشر شد که بعد از انتشار به سرعت توانست توجه بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جلب کند. در شیطان کش، زک آگیلار، لیلا برزینس، کیرا باکلند، ناتسوکی هانائه، زک آگیلار، اَبی تروت، الکس له و غیره … به نقش آفرینی پرداخته اند.

 

داستان و  شخصیت های انیمه

انیمه شیطان کش (2023-2019) داستان یک دانش‌آموز جوان به نام تانجیرو کامادو را روایت می‌کند. زمانی که خانواده‌اش توسط شیاطین کشته می‌شوند و تنها خواهرش، نیتسو، به شیاطین تبدیل می‌شود، تانجیرو تصمیم می‌گیرد تا خواهرش را نجات دهد و از دست شیاطین انتقام بگیرد. تانجیرو به عنوان یک شکارچی شیاطین شروع به آموزش دیدن می کند و سپس با همراهانش به سفری خطرناک و پرماجرا برای شکار شیاطین می‌رود. در این سفر، او با شخصیت‌های مختلفی که هر کدام قابلیت‌ منحصر به فردی دارد روبرو می‌شود.

شخصیتهای سریال شامل: تانجیرو کامادو، شخصیت اصلی داستان، که به عنوان یک شکارچی شیاطین تلاش می‌کند تا خواهرش را از دست شیاطین نجات دهد. نیتسو کامادو، خواهر تانجیرو که به شیطان تبدیل شده و همراه با برخی قابلیت‌های خاص به مبارزه با شیاطین می‌پردازد. زنیتسو آگاتسوجی، یکی از همراهان تانجیرو، که دارای قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای است، اینوسوکه هاشیبیرا، یکی از شکارچی‌های حرفه‌ای که تانجیرو با او آشنا می‌شود.

 

 

انیمه شیطان کش 2023-2019 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba 2019 تا 2023 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها