کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون The Walking Dead: Daryl Dixon 2023
0
سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون
episode
قسمت 1
episode
قسمت 2
episode
قسمت 3
episode
قسمت 4
episode
قسمت 5
episode
قسمت 6

خلاصه داستان

دریل دیکسون (با بازی نورمن ریدس) در پاریس به ساحل می‌رسد و تلاش می‌کند تا چگونگی و دلیل رسیدن به آنجا را متوجه شود. این مجموعه سفر دریل دیکسون به فرانسه ویران شده را به تصویر می‌کشد، جایی که او هنوز امید دارد راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند. با این حال همانطور که او به سفر خود ادامه می‌ دهد اتفاقاتی در مسیر برایش رخ می‌ دهد که همه چیز را پیچیده می‌ کند و…

درباره فیلم

Spread the loveسریال مردگان متحرک: داریل دیکسون The Walking Dead: Daryl Dixon 2023

سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون The Walking Dead: Daryl Dixon، یک سریال آمریکایی در ژانر درام و ترسناک  است. این سریال توسط دیوید زابل کارگردانی شده و بر اساس شخصیتی با همین نام از مجموعه (د واکینگ دد) است. این پنجمین نسخه فرعی و به طور کلی ششمین سریال تلویزیونی در مجموعه (د واکینگ دد) است و هماهنگی با سری‌ های دیگر را به اشتراک می‌گذارد و پس از پایان سریال اصلی قرار گرفته است. نورمن ریدس، کلمانس پوزی، لایکا بلان فرانکار، آن چریر و رومن لوی در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون The Walking Dead: Daryl Dixon، توانسته است تحسین منتقدان را جلب کند و بسیاری آن را بهترین محتوای این فرنچایز در سال‌های اخیر تلقی می‌کنند.

 

سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون The Walking Dead: Daryl Dixon 2023 با زیر نویس فارسی همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

The Walking Dead: Daryl Dixon 2023 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها